Ewa Borkowska - Grand Master Nail Art, instruktor, stylistka z wieloletnim doświadczeniem

 

 

Jeśli szukasz szkoleniowca, który przekaże Ci fachową wiedzę w przystępny sposób, nie mogłas trafić lepiej

Paznokciowy Motywator, instruktor stylizacji paznokci, stylistka taka jak Ty. Może znalazłaś mnie na TikToku, być może przychodzisz prosto z Instagrama? Jedno jest pewne.

Moje kursy online tworzę z pasją, przelewając na nie całą wiedzę, którą zdobyłam przez długie lata, najpierw jako stylistka, zwyciężczyni wielu tytułów, wreszcie instruktor. Teraz chciałabym przekazać Ci tę wiedzę w maksymalnie skoncentrowanej formie, z której wyniesiesz jak najwięcej praktycznych informacji.

 

Jesteś początkująca i chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z paznokciami?

Nie liczą się Twoje umiejętności – najważniejszy jest zapał i entuzjazm. Nail Art to fascynująca praca, która wymaga dużych umiejętności  i ciągłego samodoskonalenia. Pozwól, że nauczę Cię podstaw. Poznasz techniki, które wypracowałam latami uczenia się na próbach i błędach. Wszystko po To, abyś Ty nie musiała ich popełniać!

To wszystko w przyjaznej, luźnej atmosferze. Dbam o to, żeby moje kursantki czuły się na szkoleniach jak u siebie w domu gdyż wiem, że wiedzę najlepiej przyjmować na luzie.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję